FEDAKARLIK, HAYR DÖNGÜSÜ

2016-01-03 14:49:00

MÜKEMMEL SİSTEM....!!

HAYR VE FEDAKARLIK DÖNGÜSÜ..!!

 

Ey İnsan, mükemmel bir sistemin içerisindesin ve yaptığın her İş;  Sende,  Senin etrafında ya da senin bilmediğin  herhangi bir yerde bir oluşa sebep olur. Buda senin için bir yerlerde biriktirilir...!

 

Yapılan her HAYR ya da FEDAKARLIK, bunları yapan içinRABBİLALEMİYN  tarafından bunları yapan için bir yerlerde  muhafaza edilir...!

 

İşte bu yapılan  hayr ve  fedakarlıklar,  bu hayr  ve fedakarlıkları  yapan  kişinin haberi olmadan bu kişi lehine  tüm  kainatta başka HAYR ve FEDAKARLIKLARA  vesile olarak dolaştırılır, Sen bunlara vesile olduğun için  bu  dolaşıma esnasında bu HAYR VE FEDAKARLIK ameli kar topu gibi büyüyerek dünyaya hakim olur…!

 

Bu dolaşım esnasında  ve bu işin oluşumda İşini gören ve gördüren yaptığı her HYAR VE FEDAKARLIK tan sana da bir pay gelir...!

 

enin herhangi bir hatandan dolayı başına gelecek bir FİTNE VEYA MUSİBET ise yaptığın bu HAYR  ve FEDAKARLIK AMELLERİkullanılarak seni bunlardan en hafif şekilde kurtarır veya hiç haberin bile olmaz..!

 

SONUÇ : MÜKEMMEL...!!

O halde;  Yaptığın her  İŞTE pozitif düşün,  pozitif hareket et ki ortaya İŞ görecek veya iş  gördürecek oluşumlar çıksın. Yani her işte hayr düşün fedakar ol ki   bundan hem Sen istifade et.  hem de diğer İnsanlar istifade etsin. Ne dersin nasıl sistem...!

 

İşte böylece senin vasıtanla HAYR ve FEDAKARLIK amelleri çoğalarak dünya da  CENNET yani huzur ve mutluluk  bilhassa  Senin de katkın ile daha hızlı yaygınlaşsın, Dünya cennet gibi yaşanacak bir mekan olusun. Ahiretin içinde sana CENNET hazırlansın. Ne dersin..!

 

§  Selam ve Muhabbetle...!

0
0
0
Yorum Yaz